نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

مرحله ۱

جهت وارد شدن به صفحه ثبت نام آنلاین بر روی لینک روبرو sms.farimanit.ir/register.jspd کلیک کنید و در صفحه باز شده مشخصات خود را به صورت کامل و دقیق درج کرده و سپس در بخش انتخاب پنل، “پنل پیامک ” را انتخاب و برروی گزینه “ثبت نام” کلیک فرمایید.

  • کلیه مشخصات فردی خود را به صورت کامل درج نمایید. در صورت مغایرت اطلاعات فردی با مدارک شناسایی، خط اختصاصی و عمومی فعال نخواهد شد.

مرحله ۲

بعد از ثبت نام، پیامک و ایمیلی حاوی نام کاربری، رمز عبور، آدرس پنل و کد فعال سازی پنل برای شما ارسال خواهد شد و بعد از ورود به پنل باید کد فعال سازی را در داخل پنل خود درج کنید تا پنل پیام کوتاه شما فعال گردد.

مرحله ۳

بعد از وارد شدن به پنل خود، از منوی پشتیبانی> بخش ارسال مدارک، اقدام به ارسال اسکن رنگی کارت ملی خود نمایید. (بقیه موارد الزامی نیست)

مرحله ۴

بعد از ارسال مدارک؛ جهت فعال سازی خطوط رایگان، از منوی عملیات حساب> بخش خرید شماره، می توانید یک خط اختصاصی ۱۴ رقمی رایگان از اپراتور ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰۹ (با قابلیت درج شماره موبایل یا تلفن ثابت یا شماره دلخواه) ثبت نام و فعال نمایید.

مرحله ۵

در صورتی که پیامک های شما فقط جنبه اطلاع رسانی و غیر تبلیغاتی دارد و قصد دارید پیامک شما برای تمامی اشخاص، حتی اشخاصی که پیامک های تبلیغاتی خط خود را غیرفعال کرده اند ارسال شود، از منوی پشتیبانی> بخش ارسال تیکت پشتیبانی، درخواست فعال سازی خط خدماتی به همراه یک نمونه از متن پیامکی که قصد ارسال از این خط را دارید ارسال کنید تا یک خط خدماتی عمومی از اپراتور ۱۰۰۰ برروی پنل شما فعال گردد.

مرحله ۶

جهت مشاهده وضعیت درخواست های خود و مشاهده جواب تیکت های ارسال شده، حتما از منوی پشتیبانی> بخش “مشاهده تیکت ها” جواب درخواست های خود را مشاهده نمایید.

باتشکر از حسن انتخاب شما

از پنل خود لذت ببرید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ابزار رایگان وبلاگ